| MeGustaaaaa a întrebat:

Exista vreo smecherie sa poti castiga concursurile acelea in care se alege castigatorul prin random.org?
Adica, daca concursul e pe Facebook, exista ceva ce pot face sa castig eu? Fuunda.

Răspuns Câştigător
| Ea12345 a răspuns:

Din pacate nu prea exista. E aiurea, ca uneori dau premiile cui vor. Adica apasa pe buton pana apare numarul persoanei care vor ei, deci nu e numai dupa noroc.

Multa bafta!

3 răspunsuri:
| Black_Ics_1995 a răspuns:

Pentru ceva atat de complex probabil ar trebui sa iei legatura cu cei de la Anonymous

| MeGustaaaaa explică (pentru Black_Ics_1995):

Iti dai seama s-a trezit un destept sa vb..Mai bine taci, du-te si omoara`te.ok?

| Black_Ics_1995 a răspuns (pentru MeGustaaaaa):

Ce ai pitzi, eu vorbeam la modul serios. Maturizeazate si fa-ti o viata!