| GEORGE5067 a întrebat:

Abia ce mi-am instalat GTA San Andreas, dar am o problema:

Cand intru in joc nu merge mausul adica nu merge sa schimb directia. Care poate fi problema? Ceva prin optiuni? Sau poate sa fie jocul incomplet?

Răspuns Câştigător
| ZuzZzulina a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat, dar la gta vice city si nu e de la asta, pur si simplu nu iti merge. Poate fi si de la optiuni, dar nu prea cred. ( Nu te supara, sunt "proaspat" logata si te rog, imi poti da Fundita?batting eyelashes )

| Stefan_Vladutz_1998 a răspuns (pentru ZuzZzulina):

Am si eu aceeasi problema tot la gta vice city (Romania 2) cum pot rezolva?

6 răspunsuri:
| wowmentol2 a răspuns:

Ieisi din joc si intra iar

| GEORGE5067 explică:

Problema rezolvata.
Pentru cei ce mai au probela asta (adica cei cu dual core) uite ce trebuie sa faceti:
-intrati in Gta SA
-apasati Alt+Tab pentru a reveni
-apoi Ctrl+Alt+Del
-cautati gta_sa.exe
-click dreapta pe el si selectati set affinity
- si alegeti 1 cpu.
Asta-i tot

| Kirod a răspuns (pentru GEORGE5067):

Cel mai bun raspuns. Multumesc mult!

| DanduSilviu2000 a răspuns (pentru Kirod):

A mers? acum?

| Stefan_Vladutz_1998 a răspuns (pentru GEORGE5067):

Eu am Procesor Quad-core si nu imi merge.