| facpipi a întrebat:

Aceasta e o intrebare pentru cei care joaca gta san andreas multi playere pe servarul rss(Romania Super Stunt).

Daca scrieti in joc comanda /hold puteti sa va puneti pa caracter diverse iteme. Vreau si euo lista cu id-urile de la itemele care le poti pune cand dai la creeaza hold. Funda pentru cele care imi trebuie(minigun cu suport, foc, tepi, neoane).

6 răspunsuri:
| Ionescu_Alexandru_1997 a răspuns:

Neoane-1864, minigun-2985 tepi-2899

| Adycristea23112 a răspuns:

Cobalt_Deiu_1995 ala e cel mai de... sv am avut si admin si mi l-a luat RCON-u ca cica nu merit si mai si donasem 30 Euro ma pupa-n... RCON-u si toti adminii

| georgeX72 a răspuns:

Pai minigun cu suport este 2985; tepi este 1593; Neoane uitate pe siteul www.RSS-Ro.com/holds si vezi acolo mult mai multe

| Cobalt_Deiu_1995 a răspuns:

Intrati pe RSE cel mai bun server de SAMP.
IP:93.119.30.79:7777
FreeRoam, DM, Race, Gang, Stunt, Jobs tot ce vreti.
Admini super prietenosi.
Online 24/7
va asteptam bucurosi pe RSE

| SimplisticBoy a răspuns:

Vreau id Sapca Verde
va rog dau funda

| Adycristea23112 a răspuns (pentru SimplisticBoy):

Cristi uitate pe http://www.rss-ro.com/post.php?view=2 si gasesti tot ce-ti trebuie, sper ca te-am ajutat, bafta