| Alyn1998 a întrebat:

Aceasta intrebare e pentru cei care stiti despre aion infinite sau despre jocurile de acest gen
deci am launcherul de la aion infinite am si clientul de aion compatibil cand dau launch imi intra imi apare imaginea cu NCSOFT si iese fara eroare fara nimic doar iese eu cred ca ar putea fi de la urmatoarea chestie:
in launcher sus imi apare:login(bifat) pride(bifat) greed(bifat) si wrath(cu un X rosu) system requirements(cerinte minime) chiar am pentru ca inainte sa imi reinstalez windows-ul mergea si oricum mi-am instalat acelasi windows am si programe si tot dar...
FuNdOi

Răspuns Câştigător
| EvaStar a răspuns:

Nu merge? daca vrei sa discuti cu mine despre aion iti zic eu tot ma pricep joc de 3 ani big grin id meu e imvu_lili big grin daca ai nelamurii apeleaza la mine

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat