| Alyn1998 a întrebat:

Problema aceeasi la toate serverele si private si simple am incercat 5 ma refer la aion intru in lancher dau start(sau ma rog nu e la toate la fel) imi apare imaginea cu NCSoft si apoi imi iese fara eroare fara nimic am cerinte minime(system requirements) pentru ca unul l-am mai avut (Assault on Balaurea) am incercat altul asa cum mi s-a spus si pe acest site dar toate fac la fel ce ma fac? funda si folositor(tot vot

1 răspuns:
| jbthemc a răspuns:

Salut, daca indeplinesti cerintele rularii jocului, atunci e probabil sa nu corespunda versiunea jocului instalat cu versiunea serverului pe care joci.
Te invit pe acest server : http://pulsargames.no-ip.org/aion/index.php
Ai acolo pasii, pe care trebuie sa ii parcurgi pentru a downloada, instala si juca acest joc! Multa bafta!