| Barbarul009 a întrebat:

Acest laptop este bun pentru gaming : https://altex.ro/laptop-gaming-acer-nitro-5-an515-51-70r k-intelr-coretm-i7-7700hq-pana-la-3-8ghz-15-6-full-hd-8g b-ssd-256gb-nVIDIA-geforce-gtx-1050-4gb-linux/cpd/LAPNHQ 2REX006/?
Voi ce ati prefera in banii astia. Tot laptop

4 răspunsuri:
| Gabriel_Ianis_2000 a răspuns:

E ok
Duce toate jocurile acutale pe low spre medium.In min 60 fps

| unnumeblablahahdnsbnsns a răspuns:

Salut, link-ul nu merge, așa că nu pot vedea ce pret are, însă pot vedea specificațiile scrise în link. Procesorul este bun, placa video una decentă, daca este sub 3500 - 4000 lei eu zic ca merita. Însă cel mai ieftin si iesi daca ti-ai lua un PC. Succes.

| Barbarul009 explică (pentru unnumeblablahahdnsbnsns):

El costa 3800lei. Ce pc îmi poți recomanda/configura la banii astia?
Mulțumesc anticipat

| Barbarul009 explică (pentru unnumeblablahahdnsbnsns):

Salut, laptopul este 3800lei. Ce PC mi-ai recomanda/configura la banii astia?
Mulțumesc anticipat!