| Daniel_8701 a întrebat:

Acest laptop http://www.cel.ro/......dmi-l/rate vi se pare convenabil la acel pret?:)

Răspuns Câştigător
| username a răspuns:

DA, al pretula al e foarte convenabil, mai ales ca e foarte bun.
Ideea e ca are linux, dar descarci de pe net un windows, de preferat windows 7 x86 bits, asta daca nu vrei sa cumperi si windows-ul.

3 răspunsuri:
| Fabianmarian a răspuns:

Pai in Italia pe un notebook cu 1 GB am dat 250 de euro iar ala are 3 si e si o leaca mai ieftin. Acum depinde si de tine daca calatoresti multi ia unu mai ieftin ca o sa se zgarie. Dar daca nu calatoresti mult il poti cumpara.

| Daniel_8701 explică:

Mil permit dar vreo-i-am sa stiu daca e un pret convenabil

| crisycris a răspuns:

Da este destul de convenabil dar nu se stie daca iti permiti