| GeorgeCNT a întrebat:

Acest pc este bun?

https://www.pcgarage.ro/......r34m16h12/

7 răspunsuri:
| marinaru777 a răspuns:

E praf nu stiu de ce vreti sa luati amd pentru ca au procesoarele mai slabe fata de Intel, are si placa integrata, nu are placa video dedicata.

| iMihai98 a răspuns:

E ok pentru cs:go, dota, lol, minecraft default, poate chiar si un ets pe med-high, dar daca chiar vrei performanta ai nevoie neaparata de un gtx 1060/1650/rx 580

SUCCES!

| RebelulDan a răspuns:

Pentru jocuri nu, fiindca nu are placa grafica dedicata.

| GeorgeCNT explică (pentru RebelulDan):

Nici un cs?

| Wr3nch a răspuns (pentru GeorgeCNT):

CS GO prinde cam 100 de fps pe mediu, dar nu prea e gandit pentru jocuri chiar daca procesorul si ram-ul is decente.

| GeorgeCNT explică (pentru Wr3nch):

Ai Instagram?

| RebelulDan a răspuns:

Merge bine in CS si FIFA. Pentru jocuri mai complexe trebuie setat pe 720p low ca sa ai performanta decenta. Uite aici un benchmark: https://www.notebookcheck.net/AMD-Radeon-RX-Vega-11-GPU.278628.0.html