| T0X1kSkuLL a întrebat:

Acum ceva timp mi-am cumparat battlefield 4 pe cd. Am jucat atunci. Cand am vrut sa il instalez acum imi cere sa bag Codul de activare, il bag dar zice ca e deja luat. De ce? Tot eu l-am folosit atunci pe acelasi cont de origin, deci? Ce sa ii fac?

Răspuns Câştigător
| TheCraftingHero a răspuns:

Atunci e problema. Daca ai reinstalat Windows-ul, singura solutie este sa contactezi un admin/developer origin sau cum i-o chema pe aia, sa ii trimiti poza cu carcasa, CD-ul si codul, si o dovada ca e a ta, si sa ii spui ce s-a intamplat si sa ii ceri un origin Key pentru joc,

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Instalarea este tot pe PC-ul pe care l-ai instalat initial?

| T0X1kSkuLL explică (pentru Salontanul):

Nup, am reinstalat windowsul