| Rayus a întrebat:

Acum ceva vreme s-a luat curentul rai routerul Belkin s-a oprit iar dupa ce a revenit curentul iar routerul s-a reaprins nu mai mergea sa-l conectez la nimic, nici la laptop, nici PS3, la nimic.Cum sa-l fac sa mearga inapoi?

Răspuns Câştigător
| cristimihailov a răspuns:

Restarteaza-l inca o data.
Daca nu merge asta, atunci va trebui sa il conectezi cu sarma la laptop.

Daca nu merge nici asta, te-as sfatui sa ii dai un hardreset.

| Rayus explică (pentru cristimihailov):

Cum se face acel "hardreset"?

| cristimihailov a răspuns (pentru Rayus):

In general trebuie sa ai un mic butonas care se tine apasat vreo cateva secunde. Cauti pe net cum se face in cazul tau.