| gothera_3616 a întrebat:

am nevoie de ajutor...
In legatura cu un router wireless...
Deci l-am cumparat, cineva mi l-a instalat, configurat, etc.
Il foloseam pentru PC (ma conectam cu cablu) dar voiam sa profit si de conexiune wireless cu laptopul meu HP probook 4530s.ei bine mergea super bine
doar ca a inceput intr-o zi cand se luae curentul sa nu mai mearga wirlessul (pc-ul avea net) am resetat routerul si wirelessul din laptop, si a mers astazi s-a luat din nou curentul... ei bine, m-am chinuit sa-l fac, dar niciun rezultat ...stiti cumva ce pot face?

1 răspuns:
| Nicolletaaa a răspuns:

Apesi pe butonasul ala negru din spate (sau ce culoare are)
Adica ii dai resethappy