| AdrianFCSB a întrebat:

Acum m-am apucat de mt2alaska si nu stiu ce iteme imi trebuie ca sa pot sa cresc.dau funda cui ma ajuta

Răspuns Câştigător
| Alexuţ02 a răspuns:

In primul rand, iteme cu experienta, bonusezi pana intra experienta pe ele, sa cresti mai repede, o arma de lvl 30 cu Paguba medie 30 + si itemele cu PV + Experienta

| AdrianFCSB explică (pentru Alexuţ02):

Am paguba edie 48 dar nu am experienta pe toate itm o sa pun. Multumesc pentru ajutor

| AdrianFCSB explică (pentru Alexuţ02):

Cat PV trebuie pe itm? Pe arma am pGuba medie 48 mai trebuie ceva

| Alexuţ02 a răspuns (pentru AdrianFCSB):

Full pv

| AdrianFCSB explică (pentru Alexuţ02):

Ok