| TatarOvidiuIonut a întrebat:

Acum mi-am reinstalat windowu. Mi-am pus window xp 2000 32 bit.Si nu mai imi gasesc CD-u cu driverele.AM instalat toate driverele mai putin ala audio.Nu reusesc nici cum.Am placa Nvidia GeForce 8400 GS.Va rog dati-mi linkul cu driverul audio bun pentru PC-ul meu.

2 răspunsuri:
| Andrei7520152 a răspuns:

Ok dar de unde sa stim noi care sunt driverele pentru pc-ul tau? :)) telepatie sau cum? :-? ca ai placa video nVIDIA nu are legatura cu placa de sunet

cred ca era un program. se numea udevice/unknown device identifier. e freeware. Ia ala, vezi daca iti afiseaza modelul; cauta driverele pe google cand afli modelul de placa
http://www.zhangduo.com/udi.html

| adych a răspuns:

Cauta 3dpchip e un program care recunoaste si downloadeaza drivere si e gratuit