| iiPuffy a întrebat:

Acum o luna mi-am sters contul de Sweet Flirt. Astazi voiam sa-mi fac altul si mi-a scris ca e-mail'ul este deja luat. Cum adica?
Nimeni nu-mi stie id-ul :[

Funda daca imi puteti spune pasii pentru care pot sa-mi fac din nou cont ^_^

Răspuns Câştigător
| Annyya a răspuns:

De ce nu incerci sa iti faci contul pe un alt e-mail? Sunt sigura ca asa va merge. happy

| iiPuffy explică (pentru Annyya):

Am doar 2 e-mail'uri. Mi-am facut pe amandoua un cont dar le-am sters pentru ca faceam porcarii big grin. Si eu vreau cei 15$ si cele 15 P.A. ..deci trebuie sa confirm....Totusi, de ce nu merge sa fac altul? sad

| Annyya a răspuns (pentru iiPuffy):

Nu stiu sigur, poate nu mai poti face cont pe e-mail-urile alea, pentru ca au fost folosite candva. Daca vrei, iti pot da eu un e-mail nefolosit (e unul de-al meu mai vechi si poti confirma).

| iiPuffy explică (pentru Annyya):

Ai face tu asta? :o

| Annyya a răspuns (pentru iiPuffy):

Da, nu ma deranjeaza. Si mie imi place Sweet Flirt. Vrei sa iti spun intr-un mesaj pe ce e-mail sa faci? Apoi pot intra sa iti confirm.

| iiPuffy explică (pentru Annyya):

Okay. :3.