| tibi2000 a întrebat:

Ajutati-ma am un pihone 4 si am incercat sa pun cydia pe el. Dupa ce am incarcat redsn0w (...) si cand iti arata cuvintele alea multe si fundalul negru imi zice la sfarsit "error no successful firmware download after 60000 mersi (ms dar nu pot sa scriu) giving up"
Ce pot sa fac?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca iPhone-ul mai e functional, conecteaza-l la calculator si da-i restore. Apoi mai incearca o data sa-ti faci jailbreak. Si sa fii sigur ca selectezi firmware-ul corect (trebuie sa fie acelasi cu softul original care e deja instalat pe telefon). Daca ai neclaritati, du-te aici (e jailbreak pentru versiunea cea mai noua, iOS 5. 1) http://www.jailbreaknation.com/......th-redsn0w