| αʅҽxƈσσʅʅ a întrebat:

Ajutaţi-mă, deci... mi-am downloadat gta san andreas ( officialul ) şi am intrat pe el, merge perfect, dar, vreau să îmi iau sa:mp şi nu ştiu să-l instalez nici moduri nimic... mă ajutaţi? P. S san andreas-ul se num. : gta san andreas pc full technosigma, şi nişte litere mici : TM

2 răspunsuri:
| AlinKun a răspuns:

Descarci de pe sa-mp.com clientul si il instalezi unde e jocul instalat in pc la moduri nu depinde de tine ci de server

| dinurazvan a răspuns:

Plzzz de cand caut gta san andras te rog mil dai si mie pe mess?