| Gg26 a întrebat:

SALUT TPU! Vreau sa stiu si eu cum instalez un mod in GTA San Andreas. Am GTA instalat mai vreau doar sa instalez si modul. Modul asta e full are cu totul ci cu totul alte vehicule. Am instalat SAMI ca sa instalez moduri unul cate unul, nu stiu de ce. am urmat toti pasii, dupa 3 moduri instalate cand se incarca salvarea in care intram. ma scotea pur si simplu din joc, si nu odata, am dezinstalat modurile si la fel face. La inceput mergea, apoi am mai instalat 2 moduri de masini si ma scotea. Vreau sa stiu cum instalez un mod full de conversie in gta san andreas. Imi puteti spune pas cu pas? PROMIT FUNDA IN CEL MAI SCURT TIMP RASPUNSULUI CEL MAI BUN

2 răspunsuri:
| Diaconu_Gabriel_1997 a răspuns:

Ce rezolvi cu tutorialele ma, tu asa raspunzi la toti. Te ajut eu add:bogalberto@yahoo.com

| raulXXX a răspuns:

Cauta tutotrilae pe youtube is foarte bune, sper ca te-am ajutat eu asa am facut si am reusit FUNDA?big grin