| robertzica a întrebat:

Ajutati-ma! Mi-am luat CD Assasins Creed II si cand dau sa-l instalez imi zice sa il unninstalez. Ce fac? FUNDA MARE MARE MARE

6 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

L-ai mai avut instalat candva si ai uitat de el, ai sters numai comanda rapida!
Dai clic pe uninstal se dezinstaleaza apoi il instalezi din nou! Bafta!

| robertzica explică (pentru lpavel):

Lam uninstalat de o gramada de ori si nu merge! Cand dau Install el mil unninstaleaza

| lpavel a răspuns (pentru robertzica):

Cauta in C unde a fost instalat odata, cauti acolo butonul uninstal si-l dezinstalezi de acolo!
Daca nu merge sa-l dezinstalezi atunci sterge tot folderul unde era instalat, apoi instaleaza din nou de pe cd, poate iar iti va cere uninstal, mai dai o data uninstal, faci un restart la pc si apoi il poti instala!
Daca asa nu merge va trebui sa reinstalezi windows-ul si atunci sigur va merge! Bafta!

| robertzica explică (pentru lpavel):

Nu mai are folder si nu vreau sa reinstalez windowsu

| lpavel a răspuns (pentru robertzica):

Atunci nu vei reusi sa instalezi jocul pentru ca s-a produs o eroare la dezinstalarea precedenta si nu poti scapa de acea eroare numai reinstaland windows-ul! Faci cum vrei! Bafta!

| dariusboss13 a răspuns:

Buna.Trebuie sa ii dai la inceput unninstal, dupa care vei instala din nou jocul.Succes! Fundaaaaaa!