| AndreAndrei a întrebat:

Ajutati-ma si pe mine va rog! Am si eu un volan cu pudeale pentru jocuri este SPEED L I N K si dintr-o data cand ma jucam nu mai mergea volanul. Pedalele mergeau dar volanul nu adica nu mergea cand il roteam dar butoanele de pe el merg! Ce sa ii fac?

1 răspuns:
| victorzi a răspuns:

Pai ori s-a ars decat partea cu volanul.ori s-a rupt vreun fir pe acolo pri el. dasfal cu grija si uiatte daca s-a rupt vreun fir il liesti la loc cu pistolul de lipit si cu cositor.acu vezi si uhtongue