| georgeX72 a întrebat:

Stie cineva cum fac sa mearga pedalele de la volan la Gta SA? Am volan Speed Whell 5 si nu merg pedalele doar volanul si butoanele de pe el. Celui mai bun raspuns ii dau funda.Va rog spuneti-mi!

Răspuns Câştigător
| Cozzmy13 a răspuns:

Nici mie nu imi merg dar ce am reusit sa aflu: ia softul specializat de la marca volanului tau si configureazal apoi intra in joc la options controls sau cum e ca nu mai joc de mult si dai dublu click pe ceva gen accelrate si apasa o pedala si vezi daca merge noroc!