| IAmAnonim a întrebat:

Ajutati-ma si pe mine! vreau sa-mi iau o pereche de casti, buget 50-60 ron.castile vor fi folosite numai la cs 16. am o placa audio onboard realtek. vreau sa aud bine cu castile pe care mi la recomandati.am windows 7 enterprise 64 bit. dau funda si voturi

3 răspunsuri:
| IAmAnonim explică (pentru Zangetsu):

Ok mi-ai spus nulte optiuni dar care e cea mai buna pentru cerintele mele (de la intrebare)

| Zangetsu a răspuns (pentru IAmAnonim):

Am avut si eu a4tech, dar acum am canyon. se aude mai cu "bass" decat a4tech.