| D1eSeL a întrebat:

Am o pereche de casti cu microfon. Castile se aud ok! Dar microfonul nu se aude deloc.
La cs cand il testez sau pe Jb nu se aude. Pe skype si messenger la fel.
Am descarcat alt driver dar tot asa.
Am Device Realtek AC97 Audio.

Va rog ajutati-ma!

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| acomputers a răspuns:

Ce nu ti-e clar? Arunca-le!

| D1eSeL explică (pentru acomputers):

Nu sunt casti de 2 lei de la magazinu din colt
sunt casti bune. am mai incercat si cu alte casti dar tot nu se aude
poate este o problema din pc si vreau sa aflu daca se poate rezolva si cum

| Tarzan1 a răspuns:

Dysel Intra In Cs Dai Options Si Dai La Voice Test Micrfon Si Incerca Sa vezi Ori Nu Merg Ori NU sunt Bune De Nimic!

| D1eSeL explică (pentru Tarzan1):

Am mentionat ca "nu merge NICI in cs" nu doar in cs. AColo testez de obicei microfonul daca functioneaza

| Alexandru_Solomon_1993 a răspuns:

Ma eu am dat dublu click pe boxa din dreapta jos la optiuni properities si la prima am dat pe sageata in jos si la audio input