| ionutz255 a întrebat:

Ajutati-ma va rogg...am windows 8 si nu merge sunetuu.crying, el arata ca merge dar cand bag castile sau ceva nu se aude nimic...sad de ce oare?

3 răspunsuri:
| DanielVălean a răspuns:

Si eu am windows 8 si mie mi se intampla cateodata aceasta problema, dar la mine e din cauza virusului, la tine nu stiu de ce. Consulta un specialist.

| kapetanuza a răspuns:

Incearca reinstalarea driverului audio verifica placa de sunet daca mai functioneaza sau daca nu te descurci dul la un centru de depanare calculatoare depanare sau suna la cineva care le are cate de cat in domeniul IT.

| NakedBoy69 a răspuns:

Dai foc