| Usher2800 a întrebat:

Ajutatu-ma va rog frumos am metin2ro si cand intru pe el se incarca putin si se stinge pc oare dc dau funa+vot! va rog am nevoie mare de ajutor

4 răspunsuri:
| ZeroBLADE a răspuns:

Intri in My Computer, click dreapta pe partitia pe care vrei sa o formatezi si ai acolo "Format". Daca vrei sa formatezi partitia pe care ti-e instalat sistemul de operare asigura-te ca ai driverele de la componentele compului (placa de baza, placa video etc etc) si un kit de Windows.
Bafta!

| Last13Lucky a răspuns:

Problema asta a avut-o si un prieten si el si formatat calculatorul iar acum ii merge bine

| Last13Lucky a răspuns:

Formatarea se poate face si direct de pe CD-ul cu windows xp, de exemplu, daca este CD bootabil. Dar eu zic din experienta ca, decat sa urmaresti sfaturile aici, mai bine chemi un prieten mai priceput care sa iti arate pas cu pas ce trebuie sa faci. asa vei invata cel mai repede.

| Usher2800 explică:

Cum si la formatat spunem te rog?