| anonim_4396 a întrebat:

Ajutor! Am facut un folder si am bagat un joc in el, dar la un momentdat am vrut sa scot jocul din folder si sa sterg folderul dar nu s-a sters si chiar mi-a dat o eroare. Acum nu mai nici macar sa ii mai schimb numele folderului!
Imi puteti spune cum sa sterg folderul?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Sterge cu programul asta de aici -> Unlocker
http://www.softpedia.com/get/System/System-Miscellaneous/Unlocker.shtml
Unlocker e un program de calculator folosit pentru a elimina fişiere care nu se sterg, modifica...etc Este de ajuns sa deschizi programelul, te duci la locatia folderului si apoi da click in dreapta jos pe Unlock -> OK.

Bafta!