| andrutzakiss a întrebat:

din greseala am facut o mare prostie... am vrut sa sterg ceva si am sters chiar folderul de gunoi crying cum il pot restabilii? funda :* love struck

7 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Intra in Start ->Panou de control ->clic pe Aspect şi personalizare -> Personalizare -> Modificare pictograme desktop -> clic pentru a bifa caseta de selectare Coş reciclare -> clic pe OK.
Sau foloseste FIX-IT de aici
http://go.microsoft.com/? linkid=9643543 il face automat ->da un restart.
Bafta!

| andrutzakiss explică (pentru neluL):

Nu gasesc modificare pictograme desktop crying

| neluL a răspuns (pentru andrutzakiss):

Uite aici http://i.imgur.com/JU8lB31.jpg
sau foloseste fixul de mai sus.

| strawbbery98 a răspuns:

Il poti redescarca sau il gasesti in start la toate programele ori dai la cautare cu acel cutu.

| malina1 a răspuns:

Dai pe start apoi pe seach si cand ti se deschidere pagina de cautare scrii recycle bin. sper sa te ajute FUNDA?

| LittleLuciane a răspuns:

Il gasesti pe net

| Aleeeexandra a răspuns:

Cauta pe internet programul 'Pandora Recovery' am auzit ca e bun. Daca nu merge poti incerca programul: 'Data Recovery'. Sper sa reusesti!