| Robertel a întrebat:

Am o problema la laptop. Cand il deschid imi apare starting windows, etc. pana cand ma intreaba parola. Eu o scriu, imi apare "welcome" sta asa putin, apoi apare un ecran negru. Pot doar sa misc mouse-ul. Mentionez ca am Windows 7 Ultimate. Cum as putea sa il fac sa mearga? Urgent!

7 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Fa asa: Du-te in contol panel(din safe mode: inainte sa iti apara starting windows, apasa pe f8 si selectezi de acolo).Deschizi user-ul, te duci in control panel, la utilizatori si facu unul nou(neaparat administrator). Apoi restartezi si te duci pe contul nou creeat. Sper ca dai si funda la cat am scris.

Răspuns utilizator avertizat
| cagulatu a răspuns:

Alexandra, consider ca raspunsul tau este unul nefolositor si de prost gust, omul a intrebat ceva, daca vrei sa-l ajuti, bine, daca nu, NU ai ce cauta aici. Sa revenim. Robert, nici daca-l lasi mai mult asa, nu-ti apare nimic? Daca nu, incearca reinstalarea windowsului.

| razvan101 a răspuns:

Reinstall windows
funda?

| alee4ever4lowe a răspuns:

:X trebuie sa reinstalezi windowsu. straight face...mi s-a intamplat dar la mine se tot stingea.tongue

| Alexandra_9771 a răspuns:

Si eu am windows 7 si mi s.o intamplat asta...dar nu itit zic decat daca imi dai fundasmugsmug

| Ama_Ella_1994 a răspuns:

Si eu am aceiasi problema la laptopsad dar si m-ai naspa e ca, nu citeste nici un Cdsad