| Teoo15 a întrebat:

Am un toshiba satelitte si am incercat pe la inceput sa ma conectez la wireless si a mers dupa care o perioada a inceput sa mi se blocheze leptopul [o perioada de 2 zile] adica mereu cand il aprindeam mi se bloca mouse. ul pe desktop si asteptam mult si bine ptk nu mergea, dupa care a3a zi a mers si am incercat sa ma conectez la wireless si nu mergea. dar daca inchid laptopul si il pun in locul unde stiu ca prind wireless nesecurizat, cand este aprins imi merge wirelessu, dar daca ies din raza nu mai merge si cand dau sa vad ce wireless prind si incerc sa ma conectez din nou nu merge.asa si cu internetu prin cablu, daca cablu este introdus inainte sa aprind laptopul merge, dar dupa aceea daca il scot si il introduc din nou nu merge internetu. am mai patit asa si cu boxele cand aprind leptopul, nu aud nimic, dupa care daca dau pe start, apoi click dreapta pe my computer, manage si services si aleg de akl system audio si dau start, merg. dar nu stiu ce arethinkinglaughing dau funda!:*.

2 răspunsuri:
| ITistii a răspuns:

Sfatul nostru: sa incerci sa iti reinstalezi sistemul de operare. Problema e ca asta nu ar fi decat o solutie temporara(nu se stie pentru cat timp exact), dar din descrierea ta pare sa fie o problema la placa de baza.

| denis_2496 a răspuns:

Pai trebuie sal deconectezi tot pe doua zile, sapoi incearca ear