| NothingxD a întrebat:

Bună ziua \ seara. Am o problemă cu pc-ul. Acum câteva luni, am băgat din greşeală un cd de radio în pc, şi de atunci, câteodată se aprinde puţin, şi se stinge brusc, şi când bag un cd normal, şi sting pc-ul fără să-l scot, până nu-l scot, nu se aprinde, sau câteodată când stau mult se stinge singur, şi trebuie să-l scot din priză, sa aştept nu ştiu cât timp ca să meargă iar, câteodată trebuie să stau de mai multe ori, să-l scot, să-l bag la loc. Nici nu prea-l mai sting de frică, că nu va mai merge să-l aprind. Într-o seara l-am scos înainte să mă culc, crezând că dimineaţă va merge fără probleme, dar când am încercat să-l aprind, a stat pana s-a văzut desktopu, şi s-a stins, l-am scos, am asteptat vreo 20 de minute, l-am băgat, nu mergea, am stat o oră, l-am băgat, nu mergea, m-am gândit să scot boxele (care sunt o priză depărtare ), şi am băgat pc-ul în aia, şi s-a aprins. Ce as putea să fac? Funda, mulţumesc anticipat :3

Răspuns Câştigător
| gangnamstyle a răspuns:

Intai verifica sursa sa nu aibe probleme dupaceea DVD`riterul sau CD`writerul ce ai tusi daca e din vina DVD/CD`ului cumparati altul si de ce pana mea daca in priza cu boxele merge tinel acolo nu va inteleg

| NothingxD explică (pentru gangnamstyle):

Am încercat să-l păstrez acolo, dar nu mai mergea, pc-ul e de vina, mulţumesc.

1 răspuns: