| TheDarkQeen13 a întrebat:

Ajutor TPU! mi s-a blocat laptopul si nici macar nu vrea sa se inchida si nici nu merge mouseul va rog urgent ce sa fac?

3 răspunsuri:
| JohnnyWylde a răspuns:

Scoate-l din priza si scoate-i bateria.

| DeliaDelii a răspuns:

Tine apasat pe butonul de care il si deschizi pana se inchide si apoi lasa-l putin si deschide-l si vezi daca mai face asa.

| RăzvanP06 a răspuns:

Ai incercat sa ii scoti bateria, poate are o eroare dar inca o intrebare: tu ai windows original sau nu?(ca daca ai original s-ar putea sa iti ceara la pornirea leptopului cheia de activare care normal este sub laptop) daca ai windows pe cd atunci poti baga cheia de actiavre de pe el( cd original), daca ai o pirateri de windows nu stiu cred ca ii mai bine sa bagi din nou windowsul deoarece poate microsoftul sa verifice cheia de activare.

Si inca o intrebare ce Windows ai?