| TheDarkQeen13 a întrebat:

URGENT de ce mi s-a blocat laptopul adica nu raspunde la nici o camanda? si ce sa fac?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il inchizi de la buton si apoi dupa ce il pornesti faci check disk. Sau daca ai antivirus scanezi imediat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nici la repornire e blocat complet, reinstalezi windows-ul.Te sfatuiesc ca prima data dupa reinstalarea windows-ului sa bagi un anti virus si un program de curatat.Din cauza erorilor se blocheaza laptopul.Ccleaner sau cleaner portable e ok.