| CkDenis a întrebat:

Ajutor va rog, deci am o problema la PC l am cumpărat de 3 ani, m-am folosit 2 ani de el, și acum am dat cu piciorul în el din greșeală și s-a stins monitorul instant, am băgat hdmi am încercat sa scot iar sa bag, când îl aprind pc u se aprinde dar monitorul mereu nu am încercat și cu 2 cabluri de hdmi, am și șters ramu și l am băgat la loc și tot asa, va rog un specialist dacă știe ce are sa ma ajute va rog din toată inima mea am nevoie mare.

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Demontează tot ce se poate și remontezi cu atenție mare la contacte