| NoNamemartes a întrebat:

AJUTORRR, salut TPU, azi de dimineața am făcut niște setări la pc mai precis am scris run in colțul din stânga jos apoi msconfig am dat pe Boot cred și apoi pe advance serings și am pus sa meargă doar 1 procesor sau nu mai știu cum se numea Și in dreapta la memory 0 di când am dat restart merge foarte greu pc și nici nu pot sa modific ca merge foarte foarte greu și am Windows 10, pot face setările la loc din BIOS sau ceva? Cum le dau la loc?

Răspuns Câştigător
| LPCTSTR a răspuns:

Cum a reusit curiozitatea sa te impinga in a face o astfel de prostie?
Daca merge greu, nu inseamna ca nu poti accesa Safe Mode, nu?
Daca mergi acolo ar trebui sa nu existe astfel de probleme, doar incearca.

| NoNamemartes explică (pentru LPCTSTR):

Unde se afla safe mode sau pe ce apăs sa ajung acolo?

| NoNamemartes explică (pentru LPCTSTR):

1. Nu ii pot da nici măcar restart ca se mișcă greu și se blochează
2. Când aprind pc și apăs Shift nu îmi da ca ei îmi da ceva cu albastru care scrie ceva cu Sata și cd

| LPCTSTR a răspuns (pentru NoNamemartes):

Atunci ma tem dar doar un clean install il mai poate rezolva.

| NoNamemartes explică (pentru LPCTSTR):

Am intrat in Safe mode am reușit, acum cr fac?

| LPCTSTR a răspuns (pentru NoNamemartes):

Intri iar in msconfig si revii la setarile initiale.