| anonim_4396 a întrebat:

Am 12 ani, sunt baiat. Am o fata care imi place de ea, si as vrea sa arat bine pentru ea, imi puteti da un desing? Adica niste haine cum sa ma imbrac si ce sa vorbesc cu ea? Ea e mai in fite, adica se imbraca la moda, merge in fiteze etccc. Si as vrea sa o impressionez. Cum as putea sa fac ca sa o impresionez? Sa ma imbrac mai smecher? dati-mi si mie un site din bucuresti cu haine care sa ma imbrac, etcc. Si lasati-mi niste sfaturi cum sa o cuceresc. Va rog

Răspuns Câştigător
| Bogdan727 a răspuns:

Fii tu insatzi nu-i convine pa tata cate fete frumoase is pe lumea asta si nu trebuie sa te rezumi doar la una sa te distrezi toata tineretea ca dupa. iti iei una cu care sa imbatranesti da asa ai ocazia sa te distrezi pan te insori. Daca vrei so cuceresti... tu ai spus ca se imbraca la mod si merge in fite si cred ca cu asta tea atras folosestete si tu de aceeasi arma noi baietii consideram la fete atragator felul cum arata si cum se imbraca iar ele considera acelasi lucru atragator la noi in afara de sentimente si etc... nu stiu fii mai sportiv asta cred ca le place ca se simt in siguranta cu cineva musculos si sportiv si le mai place si simtul umorului deci fii mai amuzant iar la partea sentimentala nici eu nu ma pricep.Bafta!