| cataleya a întrebat:

imi place un baiat din scoala si nu stiu cum sa il cuceresc, puteti sa-mi dati niste sfaturi ( orice sfat e binevenit) dau funda!

Răspuns Câştigător
| melittlelioness a răspuns:

Fi tu insati.Nu incerca sa pari mai interesanta pentru ca atunci te dai de gol si pari stupida. Daca aveti prieteni comuni incerca sa faci in asa fel incat sa iesiti in oras cu totii.Nu il aborda tu sub nicio forma.Stiu ca e greu sa rezisti tentatiei dar baietii la modul general sunt atrasi de fetele care.i refuza. Daca nu vei reusi nu iti pierde speranta, inseamna ca nu te merita.

Eu iti doresc mult succes.Un pupic de incurajare :*

| cataleya explică (pentru melittlelioness):

Mersi mult happy

| melittlelioness a răspuns (pentru cataleya):

Ma bucur ca am putut ajuta pentru ca si eu la randul meu am fost in situatia ta si stiu ca nu este ff placuta.in ziua de azi daca nu umblii jumate goala si nu oferi ce doreste inca de la prima intalnire nu esti buna de nimic.dezamagitor.happy

| cataleya explică (pentru melittlelioness):

Da, in ziua de azi pe baieti ii intereseaza un singur lucru laughing