| Wo0W a întrebat:

Am 2.000 lei si nu stiu ce sa aleg pc gaming, xbox 360 sau ps3 astept parerile voastre

5 răspunsuri:
| bortanradu a răspuns:

PC e cel mai bun. Depinde ce fel de PC. Sa nu iti iei unul deja montat ca nu o sa fie bun.

| HeRmeSs a răspuns:

Xbox 360

| Gamer2000 a răspuns:

Playstation 4

| Stefxn a răspuns:

Pentru 2.000 de lei nu se merita PC. PS4 ar fi alegerea mea un Pc in acel buget e cu mult sub PS4 ai nevoie de macar 25-30 milioane pentru un PC care sa merite costul in plus.

| J0ker1999 a răspuns:

Asteapta sa se lanseze PS4 ....la precomanda e 17 mil, cred ca e cel mai bun pentru gaming