| RoseAndBiia a întrebat:

Am 2 intrebari: 1. Exista vreun program in care pot face 2 videoclipuri sa fie in acelasi clip jumi-juma ( cum e webu la mess cand il dai sa te vezi cu cineva si apare jumi juma)
2. Daca ma filmez la web ( movie maker ) cum pot scoate acel bazait din audio sa se auda doar vocea mea si atat cum filmezi cu camera de filmat fara bazait

2 răspunsuri:
| AOLEVRIC a răspuns:

Salut! Cred ca merge sa introduci 2 videoclipuri intr-unul cu movie maker [ si eu il am ], sa se vada jumi-juma ca la web nu prea stiu... Poti scoate acel bazait cu alt program cum ar fi Audacity.

| Dddsasul a răspuns:

Prietene foloseste ori vegas pro ori Adobe After effects si ignora-l pe ala cu movie maker ca nu o sa-ti iasa cu ala =] funda?