| GandalfTheWizard a întrebat:

Am 6 raspunsuri castigatoare (pe TPU) si in profil imi apare :utilizator junior si la altii am vazut ca au 5 funde si le scrie utilizator senior? De ce?

Răspuns Câştigător
| mariuseu12 a răspuns:

Nu tine de numarul de raspunsuri castigatoare tine de puncte si alea se aduna si din totalul raspunsurilor nu numai din funde ....de exemplu eu am devenit utilizator senior cam cand aveam 15000 de puncte si vreo 25-27 de fundite... mai incerca sa dai raspusuri sa ajuti lumea si te faci "mare" big grin

1 răspuns:
| Anddreee a răspuns:

Ca sa fii utilizator senior trebuie sa ai peste 100 de raspunsuri si 10 zile de activitate pe site, poate acel cineva se incadra in aceste criterii. Nu are legatura cu funda.