| SadBoyForever a întrebat:

Mi-a aparut la profil unde scrie utilizator, junior.

Cum adica utilizator junior?

6 răspunsuri:
| Eღilia62 a răspuns:

Acum vad si eu ca s-au bagat grade din alea, cum le-or zice.Tu esti junior, adica incepator.
Edit: uie aici mai multe detalii http://www.tpu.ro/blog/?p=2183 de acum sunt 2 categorii, juniori si seniori.

| TeoPT a răspuns:

Utilizator Junior este orice utilizator care are sub 100 de răspunsuri. Dacă numărul tău de răspunsuri ajunge la 100 sau peste 100 devii utilizator senior.

Utilizatorii juniori nu au dreptul să voteze, să raporteze etc. Citește ultimele două postări de pe blog să te lămurești.

Baftă

Elianna
| Elianna a răspuns:

Incepand de ieri, marti, 30 august, adminii au hotarat sa imparta userii in juniori, care au pana-n 100 de raspunsuri si seniori, cei care au mai mult de 100 de raspunsuri. Juniorii au niste restrictii. Citeste ce a scris adminul pe blog.

| TheYoyogabi a răspuns:

Adica gradul tau de pe site e junior

| TheYoyogabi a răspuns:

Tine de cate puncte si funde ai, urmatorul grad e senior dar trebuie sa faci ceva funde:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Juniori sunt cei care au sub 100 de raspunsuri si mai putin de 10 zile pe site. Asta va ajuta un pic crearea de conturi fantoma. Juniori nu pot raporta, vota si etc.
Vezi pe blog mai multe.