| catalin542000 a întrebat:

Am aceasta carcasa.
http://www.pcgarage.ro/carcase/delux/mv418-450w-black-re d/

Imi intra acest cooler in ea?
Lichid Corsair H110

ma refer pe capacul carcasei

6 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Vad ca are 3 locuri pentru ventilatoare, unu pe spate si doua pe lateral daca nu ma insel. Trebuie sa te apuci sa tai din carcasa daca vrei sa faci loc pentru radiator.

| catalin542000 explică (pentru Intruder19):

Dar un cooler aftermarcket incape?

| Intruder19 a răspuns (pentru catalin542000):

Ar incapea unul cu o marime de 140-150 mm dar mai bine masoara distanta de la placa de baza pana la panoul lateral sa afli inaltimea.

| catalin542000 explică (pentru Intruder19):

Dar in asta incape coolerul ma refer la tavan

http://www.pcgarage.ro/carcase/segotep/polar-light-negru/

| Intruder19 a răspuns (pentru catalin542000):

Da, uita-te la ultima poza, e spatiu suficient pentru radiator si daca vrei pe aer poti pune un cooler cu inaltime maxima de 150 mm

| Mirel1994 a răspuns:

Nu se poate sorry! Carcasa aia nu suporta racire pe apa.