| nosferatu32 a întrebat:

Am acest laptop de 1 luna si cateva zile (Acer aspire ES1-532G-P3HE) in seara asta m-am uitat la un videoclip pe YOUTUBE si dupa am deschis un joc(pool live tour) pe Facebook dar nu m-am jucat dij anumite motive. Cand am dat sa ma joc pe acel laptop ecranul laptopului a inceput sa se inchida intermitent de multe ori fara ca laptopul sa se inchida tot la fel si pe Youtube tot aceiasi problema s-a intamplat. Nu mai stiu exact ce am accesat prima data ori Youtube ori acel joc de s-a ajuns la aceasta problema.
Dece s-a intamolat?

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Ai probleme cu placa video! Du-l la un service!

| nosferatu32 explică (pentru lpavel):

Aoleo! Dar laptopul este nou, am am jucat doar 2 jocuri la setari minime( just cause 2 si euro truck simulator 2) dar le-am jucat foarte putin. Dar cand mişc laptopul suna in el ceva ca si cum o bucatica de plastic s-ar plimba prin interiorul laptopului

1 răspuns: