| Razvyh a întrebat:

Am ajuns pana la jumatatea jocului la NFS Underground 2 si nu mai am curse de facut. ce sa fac?

4 răspunsuri:
| CoOsMin a răspuns:

Hahalaughing ce raspunsuri big grin pot sa zic ca am terminat jocul big grin cand nu mai ai de facut curse adica cele standard din oras, trebuie sa te intreci cu celelalte masini happy care sunt "tunate" cele de cursa. dupa ce castigi vreo 3-4 curse o sa inceapa sa iti dea din nou cursehappy

| Agentulx a răspuns:

Cand jucam jocul ala de vreo 3-4 ani aveam acesi problema, e ceva cu spoilerul trebuie sa-l inlocuiesti si sa pui alt model.Bft!

| CuriosEL a răspuns:

Trebe sa-ti faci alta masina sati cumperi sa-ti faci mai tari una alta big grin

| Razvyh explică:

Da dar nu mai sunt nici masini ca am facut multe de alea