| TheFreak9 a întrebat:

Ajutor urgent!happyLa NFS underground 2 am ajuns intr-un moment in care nu mai am deloc curse, si sunt la 67% game completition, ce am de facutsad?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmmm... asta fiindca undeva ai gresit. nu ai urmat instructiunile cum trebuie... Separe ca trebuie s-o iei de la capat happy Stiu, nu e usor! Daca vrei putem sa ne unif "fortele" happy poate il terminam impreuna! Eu singurele harti pe care nu le pot castiga( nu stiu sa le joc) sunt DRAG-urile, cu restul nu am nici o problema, practic aceste drag-uri ma tin pe loc. Daca ai sa-mi spui ceva, imi poti lasa un mesaj privat.