| anonim_4396 a întrebat:

Am assasins creed brotherhood 1.01 si cand incerc sa-i dau update la 1.02 zice ca nu este compatibil cu jocul instalat.Ce sa fac?

5 răspunsuri:
| CatalinWaru a răspuns:

Nu poti da update daca jocul nu este cumparat de la Uplay(scuze pentru reclama) daca e din magazin tot nu potii trebuie sa il ai cumparat de la u play

| anonim_4396 explică (pentru CatalinWaru):

L-am cumparat de la altex.

| CatalinWaru a răspuns (pentru anonim_4396):

SI il ai pe UPLAY

| anonim_4396 explică (pentru CatalinWaru):

Da

| Andrei_Stefan_1999 a răspuns:

Merge dar nu l-ai luat de unde trebuie. Eu zic sa descarci jocul cu imagine adica ISO, asa poate o sa mearga ca asa mi-a mai facut si mie.