| Sergiu_Seergiu_2000 a întrebat:

Am assassin`s creed 4 si imi merge foarte lag-uit si nu stiu ce sa fac m-am jucat assassin`s creed rogue si imi mergea in 40-60 fps dar la asta merge 15-18 fps si nu stiu ce sa fac

4 răspunsuri:
| AlexDFY a răspuns:

Sa iti cumperi un pc mai bun.

| Sergiu_Seergiu_2000 explică (pentru AlexDFY):

Boss am un i3 cu placa nVIDIA 710M de 2g cu 4 gb ram deci ar trebui sa mearga destul de bine

| Stefancalin1997 a răspuns (pentru Sergiu_Seergiu_2000):

Nu-ti merge deoarece rogue e in gen la assassins creed revelations, black flag are mai multa grafica si necesita mai multe resurse, si cu chestia cu 2gb de ram la placa video e o prostie, nu conteaza cantitatea ci calitatea, ai procesor slabut, 4gb de ram e ok dar iti trebuie placa video si cpu.

| AlexDFY a răspuns (pentru Sergiu_Seergiu_2000):

E extrem de slab pc ul, placa aia e vai de ea, mai ales pe laptop, si doar 4 gb ram?