| bogdan324 a întrebat:

Am auzit ca din anul 2008 in sus consolele Xbox 360(modelele noi precum jasper) nu mai dau eroarea aceea cu RROD, merita sa cumpar una? vreau sa reziste vreo 2-3 ore pe zi si sa ma tina macar 3 ani.

2 răspunsuri:
| uNKN0Wn a răspuns:

E adevarata chestia cu rodul. Te tine si 12 ore, merita.

| Alex1997fun a răspuns:

Garantez ca xbox 360 numai face Rrod.Am consola jasper de 2 ani si la inceput ma jucam 5-6 ore pe zi si nu a patit nimic.Rrod este atunci cand cercul este complet rosu, daca ne este complet rosu ai uitat sa setezi ceva sau nu este bine bagat in priza

Sper ca te-am ajutat