| Gabriel0000 a întrebat:

Am o nelamurire in legatura cu consolele xbox 360 si ps3, vreau sa cumpar unul dintre ele din afara (Europa). Ce imi recomandati? La xbox mi-e frica sa iau rrod asa ca as merge pe ps3, depinde ce imi recomandati. A da, si xbox 360 si ps3 merg pe orice tip de televizor sau decat pe plasa si lcd?

Răspuns Câştigător
| 31957319 a răspuns:

Eu merg pe ps3 aceleasi dubii le aveam si eu.De ce ps3?
In primul rand pentru jocuri peste 5 ani ( din pacate ) vei gasi jocuri sa faci schimb mult mai rapid de la colegi decat pentru un xbox ( exemplu ps2 acum si vechiul xbox)
Al doilea rand este cititorul blueray si vizionarea filmelor in blue ray, bestiala.
Si in al treilea rand programul ce il are ps3 pentru vidioclipuri. El fiind conectat la net poti accesa orice melodie ( clip) si poti sa o faci pentru karaoke.
Culoarea si forma sunt si ele un aspect...
Eu unul ps3 il voi lua am gasit oferta la 200 de euro, 160 gb memorie, un controler si un joc cred ca fifa il da. Bafta