| Adeline_7224 a întrebat:

Un program care sa salveze arhivele de-la messenger, sa pot vedea tot ce am vorbit? care stiti? multumesc(fundita:*)

1 răspuns:
| GOaway a răspuns:

Pai nu iti trebuie neaparat un program ca sa iti salvezi arhiva.happyDaca vrei iti zic eu cum sa faci ca sa o ai in permanenta salvata.
1.Intri acolo in bara de sus unde scrie "Messenger, Contacts, Actions, Help" si apesi pe "Messenger".
2. Apoi dai la "Preferences" si o sa-ti apara o caseta care incepe cu "General"[etc.] si dai la "Archvie" si o sa-ti apara intrebarea "Do you want to save an archive of all the messages you send and receive on this computer?" si ai 3 optiuni mai jos. O bifezi pe prima.winking Funda?batting eyelashes