| dani112 a întrebat:

Am avut sampaimbot mergea totul era bine pana cand am reinstalat window si imi zice sampaimbot has stopped working am dat view problem details si scrie problem event name CLR20r3 am cautat pe net am facut o gramada de chesti nimic nu merge crying( DISPER voi sunteti ultima mea solutii...

2 răspunsuri:
| Sh4Dow a răspuns:

Ai incercat sa instalezi. NetFramework 4?

| dani112 explică (pentru Sh4Dow):

Da am instalat toate versiunile de net framework. daca dezinstalez net f imi zice ca imi trebuie versiunea de net f 4 o instalez si sampaimbot has stopped working....help me pls sad