| euandrei11 a întrebat:

Am bagat la gta san andreas un fel de mod cu masini romanesti si daca vreau sa ma joc samp tot imi da crash.
P.S cand l-am bagat imi mergea greu si tot ma scoatea

4 răspunsuri:
| daηă a răspuns:

Dă click2 pe joc, apoi pe "Run as administrator". Mie mi-au mers unele jocuri așa.

| euandrei11 explică (pentru daηă):

Deci am dat 'executare ca administrator' pe GTA SA imi intra merge da eu am zis pe SAMP.Am dat si la SAMP dau connect la un server si imi da crash.Sa fie din cauza ca am gta BUCURESTI mod si la GTA SA offline imi merge greu si inainte sa bag modul imi mergea bine

| euandrei11 explică (pentru euandrei11):

Nu merge da o sa rtezolv eu asta, dar pana atunci mai vreau raspunsuri.
Nu uitati raspunsul castigator primeste FUNDA!

| Cosmin_Isac_1992 a răspuns:

Scoate-le. sa-mp-ul nu reactioneaza f. bine la moduri.

Te astept pe sv meu este deschis astazi.
HostName: Green-Zone : RPG Server [0.3x]
Address: 193.84.64.111:7777
Players: xx / 50
Ping: 24
Mode: GZ-RP v0.1
Map: Ls'and'Sf
Daca aduci ceva playeri vei primii admin.(6-7 playeri pentru admin) si 4-5 playeri pentru helper.
detalii la id : c0sminX_who